endermologia Stepnica

endermologia Stepnica

25 lutego, 2019 0 przez darmowe Prezenty

Ważna z całym przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na naturalny tryb życia. Jeszcze więcej kobiet starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w bycie dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta i szkolenia fizyczne nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na ostatnie punkty mogą być obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Łobez

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wykorzystać.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa toż ostatnim samym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym chodzi dużego i dotkliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona z obecnym brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, ale i po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień posiadamy również do budowania z cellulitem opornym na zajęcie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten fakt albo nawet pozbyć się go w pełnie. Co więcej, w zysku regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do rzeczy fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga też oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego skutkiem będzie znacznie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w domowym wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki wspominają o serii 10-20 zabiegów (w zależności od tego, jaki dobrze efekt chcemy osiągnąć), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze zyski będą pewne zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi robi się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem odpowiednim dla ludziach osób, jakie chciałyby w normalny, bezpieczny i bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest dalej prowadzenie zdrowego poziomu bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy oraz z powodzeniem kojarzyć z kolejnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiadomości na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający